poniedziałek, 13 czerwca 2011

J'adore!


"Melodia mnie ściga co dnia,
melodia tak stara jak świat.
Pochodzi z daleka, jak ja,
orkiestra ogromna ją gra".


Język francuski jest magiczny, tylko dlaczego taki trudny?
(Słyszycie to "rrrr"?)
:)

8 komentarzy:

 1. Ja słyszę. Evviva l'arte! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Tomek Makowiecki feat. Ania Dąbrowska - Bonnie & Clyde posłuchaj sobie ,taka lekka nutka w języku fancuskim ..Co do studiów to nie poszło po mojej myśli bo te przedmioty ktore chce zdawac nie wliczja sie ,ale mysle zeby składac na dziennikarstwo,turystyke ,stosunki miedzynarodowe,a jesli na europeistyke to na Łódź ,reszta na Pozen ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Mantis:
  Tak, przynajmniej l'arte :)

  Inu:
  Ja nie przepadam za francuskim, może dlatego, że muszę się go uczyć w szkole ;) Ale czasami mam ochotę na jakąś muzykę w tym języku, więc sprawdzę. :)
  A co do studiów, ja też nie wiem co wybrać i co zdawać, najgorsze jest to, że już w przyszłym roku mam maturę. I tak myślę, że chyba postawię na to, co lubię. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A co z dziennikarstwem? Może polonistyka?

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie tak, mówiąc o tym, że wybiorę coś co lubię, myślałam o filologii polskiej. Dziennikarstwo chyba właściwie nic nie daje, poza tym ja nie nadaję się do takiej pracy i takich studiów ;)
  Z drugiej strony mnóstwo lektur, ale to chyba przyjemniejsze, niż wszystko. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak, tam Cię właśnie widziałam. Oczyma duszy oczywiście. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. dobre podejście z tą maturą ;,ja też w przyszłym roku ją mam i o jej jestem maturzystą ,ja nie chce ! ;) a co do francuskiego ,też go bardzo nie lubię ,ale ta piosenka wydaje się byc przyjemna ;)

  OdpowiedzUsuń